Logo firmy

O firmie

Nasze usługi z zakresu budownictwa i wykończenia wnętrz świadczymy od 1999 roku. Posiadamy w tym kierunku bogate doświadczenie oraz niezbędną praktykę do zadowolenia każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Na swoim koncie mamy wiele ciekawych, zrealizowanych projektów, którymi nie powstydziłby się nie jeden konkurent na rynku. Naszym atutem są wykwalifikowani pracownicy, innowacyjne zaplecze narzędziowe oraz materiały podchodzące od wiodących dostawców. Dbając o wymagania estetyczne naszych klientów współpracujemy również z architektami wnętrz, a także sami służymy radą i pomocą we własnych projektach, tak by nasza praca przyniosła jak najlepszy efekt. O znakomitych efektach i zadowoleniu z naszej pracy mogą poświadczyć klienci, gdyż działamy głównie z polecenia.

 

Gwarantujemy jakość i dokładność oraz troskę o każdy detal w pracach takich jak: układaniu glazury, terakoty, paneli ściennych jak i podłogowych, granitu, gładziach gipsowych, ściankach działowych, sufitach podwieszanych, usługach malarskich, tapetowaniu, stolarce, montażu okien, drzwi i wszystkiego rodzaju remontach. Zabacz galerię naszych realizacji:

 

GALERIA REALIZACJI

 

Gwarantuję adekwatny stosunek ceny do jakości wykonywanych usług, będąc przy tym konkurencyjny w porównaniu do innych firm.

Zaufało nam wielu inwestorów, zarówno firmy jak i osoby indywidualne – dołącz do nich!

Marian Szponder - 603 793 104

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję